Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriCezayir'den Nepal'e 1 Milyon Dolar Yardım

Cezayir, 7,9 büyüklüğündeki depremle sarsılan Nepal'e 1 milyon dolar yardımda bulunma kararı aldı.

Akut Ekibi Nepal'e Hareket Etti

20 kişiden oluşan AKUT ekibi bu akşam Nepal'e hareket etti.

Nepal'deki Deprem An'ı Amatör Kameraya Yansıdı

Deprem anından görüntüler Nepal'deki deprem an'ı amatör kameraya yansıdı.

Her Yer Yıkıldı, Yerlerde Ölüler Var..."

Nepal'de 2 binden fazla kişinin ölümüne neden olan 7,8 büyüklüğündeki depremin ardından, aralarında Türk vatandaşların da bulunduğu 242 yolcu THY uçağıyla Türkiye'ye döndü.

Türk Hava Yolları'nın Katmandu-İstanbul Seferini Yapan ...

Katmandu'dan Türkiye'ye gelen yolcuların görüntüleri- Yolculardan Celal Dağdeviren, Dinçer Yazıcı ve Sibel Yazıcı'nın açıklamaları- Sibel Yazıcı'nın kamerasını göstermesi Nepal'deki deprem- Katmandu-İstanbul seferini yapan, Türk ve yabancılardan oluşan 242 kişiyi taşıyan THY'ye ait tarifeli uçak, Türkiye'ye geldi- Yolculardan Celal Dağdeviren: - 'Bugün de havalimanında beklerken korkunç bir sarsıntı daha oldu.

Nepal'den Dönen Türkler Dehşeti Anlattı

Nepal'de meydana gelen ve 2 bini aşkın kişinin hayatını kaybettiği 7,8 büyüklüğündeki depremden kurtulanların tahliyesi devam ediyor.

Nepal'deki Deprem (3)

Yıkılan bina ve sokaklardan görüntüler- Yaralı bir Nepal'liye tedavi yapılması ve ilaç yardımı Pokhara bölgesinin güneyinde meydana gelen 7.9 büyüklüğündeki deprem, bölgeye ulaşan AA tarafından görüntülendi.

Her Yer Yıkıldı, Yerlerde Ölüler Var..."

Haber-Kamera İbrahim YILDIZ - Hüseyin ASLIYÜCE İstanbul DHA Nepal'de 2 binden fazla kişinin ölümüne neden olan 7,8 büyüklüğündeki depremin ardından, aralarında Türk vatandaşların da bulunduğu 242 yolcu THY uçağıyla Türkiye'ye döndü.

Türk Turistin Kamerasından Nepal'daki Deprem Anı

Nepal'de 7,8 büyüklüğündeki deprem anı, bir Türk turist tarafından kameraya alındı. Görüntülerde, kuşların panik halinde uçması, tapınakların yıkılması dikkat çekiyor.

Nepal'deki Deprem

Aralarında Türk ve yabancı yolcuların da bulunduğu Türk Hava Yolları'nın (THY) Katmandu-İstanbul seferini yapan uçak, Türkiye'ye geldi.

AK Parti Mitingi

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan partililer genel görüntü- Bayrak sallayanlar- Uğur Işılak konseri- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun otobüsüile gelişi- Davutoğlu'nu karşılama- Sare Davutoğlu ile kürsüye çıkışı AK Parti'nin Erzincan mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)'HDP'lilere buradan sesleniyorum, demokrasi mücadelesi verecekseniz işte hodri meydan. Bu millete bir tür Kürt baasçılığı şeklinde, Türk baasçısı CHP gibi, böyle yöntemlerle, baskıcı yöntemlerle milleti baskı altına almaya kalkarsanız, bilin ki bu millet baskılara boyuneğmez. Hele AK Parti hiç eğmez'- 'Buradan bir kez daha çağrıda bulunuyorum; demokrasiyi hakkıyla yaşayalım, seçim kampanyalarını şenliklere döndürelim ama hiçbirşekilde şiddete mahal bırakmayalım'- 'Demirtaş bu millete iftira ediyor, Türküne, Sünnisine, Alevisiyle bu topraklarda düşman işgaline direnmiş, Türküne, Kürdüne, Alevisinehakaret ediyor.

Davutoğlu: "Biz Baş Veririz, Baş Eğmeyiz"

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Erzincan mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)'HDP'lilere buradan sesleniyorum, demokrasi mücadelesi verecekseniz işte hodri meydan. Bu millete bir tür Kürt baasçılığı şeklinde, Türk baasçısı CHP gibi, böyle yöntemlerle, baskıcı yöntemlerle milleti baskı altına almaya kalkarsanız, bilin ki bu millet baskılara boyuneğmez. Hele AK Parti hiç eğmez'- 'Buradan bir kez daha çağrıda bulunuyorum; demokrasiyi hakkıyla yaşayalım, seçim kampanyalarını şenliklere döndürelim ama hiçbirşekilde şiddete mahal bırakmayalım'- 'Demirtaş bu millete iftira ediyor, Türküne, Sünnisine, Alevisiyle bu topraklarda düşman işgaline direnmiş, Türküne, Kürdüne, Alevisinehakaret ediyor.

Nepal Depremini Türk Turist Görüntüledi

7,9 büyüklüğünde meydana gelen ve çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği Nepal depremi sonrası, Türk vatandaşlar yurda döndü.

Davutoğlu: "Hdp'lilere Buradan Sesleniyorum, Demokrasi ...

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Erzincan mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1)'HDP'lilere buradan sesleniyorum, demokrasi mücadelesi verecekseniz işte hodri meydan. Bu millete bir tür Kürt baasçılığı şeklinde, Türk baasçısı CHP gibi, böyle yöntemlerle, baskıcı yöntemlerle milleti baskı altına almaya kalkarsanız, bilin ki bu millet baskılara boyun eğmez. Hele AK Parti hiç eğmez'- 'Buradan bir kez daha çağrıda bulunuyorum; demokrasiyi hakkıyla yaşayalım, seçim kampanyalarını şenliklere döndürelim ama hiçbirşekilde şiddete mahal bırakmayalım'- 'Demirtaş bu millete iftira ediyor, Türküne, Sünnisine, Alevisiyle bu topraklarda düşman işgaline direnmiş, Türküne, Kürdüne, Alevisinehakaret ediyor.

AK Parti'nin Erzincan Mitingi

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'HDP'lilere buradan sesleniyorum, demokrasi mücadelesi verecekseniz, işte hodri meydan. Bu millete bir tür Kürt baasçılığı şeklinde, Türk baasçısı CHP gibi, böyle yöntemlerle, baskıcı yöntemlerle milleti baskı altına almaya kalkarsanız, bilin ki bu millet baskılara boyun eğmez. Hele AK Parti hiç eğmez' dedi.

Davutoğlu: Pensilvanya'dan 'Hapishaneden Çıkarılsınlar' ...

Davutoğlu, ERZİNCAN'DA KILIÇDAROĞLU İLE DEMİRTAŞ'A YÜKLENDİ Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gümüşhane ve Bayburt'un ardından Erzincan'da Cumhuriyet Meydanı'nda saat 18.55'te yaklaşık 12 bin kişiye hitap etti.

Başbakan Davutoğlu Bir Günde 3 Ayrı Şehirde Miting ...

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Selahattin DemirtaşÂ’ın millete iftira attığını söyledi.

Çin'in Yardım ve Kurtarma Ekibi Nepal'e Ulaştı

Çin’in 62 kişiden oluşan uluslararası yardım ekibi, arama ve kurtarma çalışmalarına katılmak üzere depremin vurduğu Nepal’e gitti.

Nepal'deki Deprem (2)

Yaralı bir bebeğe ilk yardım yapılması- Açık alandan yatmakta olan insanlar- Su kuyruğunda bekleyen ve su alan insanlar- Çadırlardan ve açık alandan insan manzaraları Pokhara bölgesinin güneyinde meydana gelen 7.9 büyüklüğündeki deprem, bölgeye ulaşan AA tarafından görüntülendi.

AK Parti Aday Tanıtım Programını Gerçekleştirdi

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, 7 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimde belirlenen milletvekili adaylarının tanıtım programını gerçekleştirdi.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri


EN UYGUN KREDİ SEÇENEKLERİSık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.