Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriRamazanda Et Sıkıntısı Yaşanmayacak"

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantı salonundan ve besicilerden detay görüntü-Piral konuşması-Besicilerin konuşması 'Ramazanda et sıkıntısı yaşanmayacak'- Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Piral: - 'Et sektöründe sırf ramazana özel bir kriz, bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

Erdoğan: Bir Pop Star Çıkardılar, İyi Saz Çalıyormuş ...

Erdoğan: AKSARAY'A ŞÜKRAN BORCUM VAR 10 Ağustos'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Aksaray'dan yüzde 74 oy alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halka teşekkür için Nevşehir'deki programının ardından eşi Emine Erdoğan ile birlikte helikopterle Aksaray'a geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Demokrasi sicili bozuk Doğan Medyası ve bazı uluslararası basın kuruluşları da bu çatının reklamını, pazarlamasını yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aksaray'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin demokrasi tarihinin en önemli seçimlerinden birine hazırlandığını belirterek, 'Sandıktan umudunu kesenlerin, kaybedeceklerini anlayanların farklı yöntemlere girdiği bir durumdan geçiyoruz' dedi.

Vali Taşyapan: Şehirleşmede ve İmar İşlerinde Çok ...

Van’da, 6’ncı Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı'nın açılışı törenle yapıldı.

Ramazanda Et Sıkıntısı Yaşanmayacak"

Et ve Süt Kurumu (ESK) Genel Müdürü Kasım Piral, et sektöründe ramazana özel bir kriz, bir sıkıntı yaşanacağını düşünmediğini belirtti.

Kütahya'da Kentsel Dönüşüm Çalışmaları

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek şehirde gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm hakkında bilgi verdi.

Müsiad'tan İstikrara Destek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şube Başkanı M. Ahmed Köksal, Â“İş dünyası olarak, bugüne kadar olduğu gibi, 7 Haziran’da yapılacak olan seçim sonucunda, huzur, güven ve istikrarın devamını arzu ediyoruz” dedi.

Mevlana Kavşağı Trafiğe Açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ocak ayı sonunda inşasına başlanan Mevlana Köprülü kavşağı yapımı tamamlanarak bugün 17 30 itibarıyla trafiğe açıldı.

Van'da Yapı İnşaat ve İş Makineleri Fuarı

Van’da Ajans Asya Fuarcılık tarafından organize edilen 6. İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı törenle açıldı.

Ramazanda Et Sıkıntısı Yaşanmayacak"

Et ve Süt Kurumu (ESK) Genel Müdürü Kasım Piral, 'Et sektöründe sırf ramazana özel bir kriz, bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum.

Çiftçi-üretici Zarar Kaybı Yaşamamak İçin Şimdiden ...

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Orta ve Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Bülent Yaşaroğlu, sorumluluk alanlarında bu dönem itibariyle 230 bin üreticinin poliçe kestirdiğini bildirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Konya'da

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitingden detaylar, - Uğur Işılak konserinden detaylar, - Süleyman Soylu'nun konuşması, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - 'Bu ülkede Yüksek Askeri Şura'da, başbakan nerede otururdu?

Gerçeğini Aratmayan Tatbikat

Eskişehir’de sağlık personeli tarafından hastane bahçesinde gerçekleşen tatbikat gerçeğini aratmadı.

Akkuyu'dan Çek Cumhuriyeti'ne Nükleer Santral Ziyareti

Akkuyu Nükleer Santral yetkilileri ve Türk gazetecilerden oluşan heyet, Çek Cumhuriyeti’ndeki Rus tasarımlı Temelin Nükleer Santrali’ni ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, geçmişte Yüksek Askeri Şura'da, başbakanın 'masanın kenarına iliştirilmiş yerde' oturduğunu belirterek, 'AK Parti 9 seçim kazandı.

Akkuyu'dan Çek Cumhuriyeti'ne Nükleer Santral Ziyareti

CEZ Grup'a ait Rus tasarımlı Temelin Nükleer Santrali'nin (NGS) kapıları ilk kez Türkiye'den gelen bir heyete açıldı.

15 Milyon Liralık Yolsuzluğu Ortaya Çıkaran Güvenç, ...

Şanlıurfa'da köy yolları ihalesindeki 15 Milyon liralık yolsuzluğu ortaya çıkaran Büyükşehir Belediye Başkanı Güvenç, ihaleyi iptal etti.

Ak Partili Özdağ Belediye Hoparlöründen Seslendi

Milletvekili genel seçimlerine sayılı günler kala dur durak bilmeden çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Selendi ilçesini ziyaret ederek Selendili vatandaşlara belediye hoparlöründen seslendi.

Afetlerde "Gökyüzündeki Göz" Olacak

İstanbul'da uçak mühendisi bir girişimcinin öncülüğündeki ekip tarafından geliştirilen ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent'te ön kuluçka devresinde olan mini insansız hava aracı olarak da bilinen 'quadrotor', özellikle afet anında doğru ve etkili bilgi akışını sağlayabilecek kabiliyette tasarlandı.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri


EN UYGUN KREDİ SEÇENEKLERİSık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.