Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriBir Mahalle Kentsel Dönüşümle Yeniden İmar Edildi

Kırşehir Belediyesi tarafından Bağbaşı Mahallesi’nde kentsel dönüşüm uygulanarak yeni bir mahalle imar edildi.

Simav Emniyet Müdürlüğü Binası Depreme Karşı Güçlendiriliyor

Simav İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında, depreme karşı dayanıksız olduğu gerekçesiyle güçlendirme çalışması başlatıldı.

Bağcılar'da Yangın Söndürme Tatbikatı

Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen Sivil Savunma ve Deprem Haftası Etkinliği’nde İBB itfaiye ekipleri ile Yıldızlar Arama Kurtarma Derneği ekiplerinin yangın söndürme tatbikatı ilçe sakinleri tarafından heyecanla izlendi.

Deprem Haftası

Siirt İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nce (AFAD) 'Deprem Haftası' nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Prens William'ın Japonya Ziyareti

İngiltere kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William, Japonya ziyareti kapsamında 2011 yılında meydana gelen depremin ardından oluşan tsunamiden etkilenen bölgeyi ziyaret etti.

San Andreas Film Fragmanı

California'da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi'nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye eri Tom'un yaşadıklarını ön plana alan film, genç adamın duygusal hayatı ile sorumluluklarını dengede.

Görmez: Camilerimizin Yüzde 90'ını Hayırseverlerimiz ...

Diyanet İşleri Başkanı(DİB) Başkanı Prof.Dr. Mehmet Görmez, DİB öncüğü ve rehberliğinde Orta Asya'da 950 cami inşa ettiklerini söyledi.

Kuşuluların Belediye İnadı

Yerel Yönetimler Yasası kapsamında nüfusu 2 binin altına düştüğü için belde statüsünü kaybederek köye dönüşen ve bunu protesto için birkaç seçimdir sandığa gitmeyen Kütahya'nın Simav İlçesi'ne bağlı Kuşu'daki seçmenler, gözünü Ankara 10'uncu İdare Mahkemesi'ne çevirdi.

Bakan Güllüce: "Göç, Önünde Durulması Mümkün Olmayan ...

Esenler Belediyesi ile İslam Ülkeleri Akademisyen ve Yazarlar Birliği’nin (AY-BİR) ortaklaşa düzenlediği “Yeni Türkiye’nin Şehir Vizyonu” adlı konferansa Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce katıldı.

Yeni Türkiye'nin Şehircilik Vizyonu Toplantısı"

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, hedeflerinin, insan dostu, ekonomisi, kültürü, tarihi, tarımı ve turizmiyle ülkeye entegre olan, güzel ve büyük şehirler inşa etmek olduğunu belirterek, '2023 yılındaki amacımız da şehirlerimizin insan, çevre dostu, katılımcı, müreffeh, estetik, katılımcı ve inanç merkezli marka şehirler haline getirmektir' dedi.

Alaplı'da Okullarda Yangın Söndürme ve Kurtarma Tatbikatı

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Sivil Savunma Haftası etkinlikleri kapsamında Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından okullarda yangın söndürme ve deprem tatbikatı yapıldıAlaplı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünce Sivil Savunma Haftası etkinlikleri kapsamında ilçedeki okullarda yangın söndürme ve deprem tatbikatları yapıldı.

Kyme Arkeoloji Müzesi ve Kazıevi'nin Tahliyesini Bakanlık ...

İzmir'in Aliağa İlçesi'ndeki Kyme Arkeoloji Müzesi ve Kazıevi'nin depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle yıkılmak üzere tahliye edilmesi kararının, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan gelen talimatla durdurulduğu açıklandı.

1-7 Mart Deprem Haftası

Eskişehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), 1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi’nde (AVM) çocuklarla bir araya geldi.

İstanbul'a Dünyanın İlk 3 Katlı Tüneli

Boğaz'ın altına yapılacak 3 katlı tünel projesi start aldı.

Van Ekonomi Zirvesi

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 'Çözüm süreci ile huzur ve güven ortamının pekişmesi en büyük teşvik. Bu süreç inşallah bölgemize huzuru ve refahı, istihdamı getirecek.

Vali Tuna'nın Deprem Haftası Mesajı

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Deprem Haftası sebebi ile bir mesaj yayınladı.

Van'da "28 Şubat Sivil Savunma Günü" ve "1-7 Mart ...

Van İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, “28 Şubat Sivil Savunma Günü” ve “1-7 Mart Deprem Haftası” etkinlikleri bazı okullarda eğim verdi.

Yeni Yıldırım İçin İlk Kazma Vuruldu

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, ilçe için hayati önem taşıyan kentsel dönüşüm projesinin startını vererek ilk bina yıkımını gerçekleştirdi.

Erdoğan, Van Ekonomi Zirvesine Katılmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı resmi internet sitesinde katılacağı duyurulan Van Ekonomi Zirvesine katılmadı.

Mahkumlar, "Moral" Topladı

Van M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndaki tutuklu ile hükümlülere yönelik Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) ve Van FM ortaklaşa eğlence programı düzenledi.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri


EN UYGUN KREDİ SEÇENEKLERİSık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.