Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriBaşbakan Davutoğlu, Van'da

Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Bundan sonra çözüm süreci söz konusu olacaksa milli birlik kardeşlik süreci söz konusu olacaksa bilinsin ki 2013 Mayıs'ında verilen sözler yerine getirilmek durumundadır' dedi.

Bolu İl Afad Müdürü Erdoğan Açıklaması

Bolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, Mudurnu ilçesindeki Taşkesti Deprem Kayıt İstasyonu'ndaki kamp alanını uluslararası araştırma ve kamp merkezi haline getireceklerini bildirdi.

Balıkesir Deprem Tahmincisi Elektrik Teknisyenine ...

Deprem tahmincisi elektrik teknisyenine tepki Jeoloji Mühendisleri Balıkesir İl Temsilcisi Kemal Yenigün, 'depremleri önceden tahmin eden adam' olarak tanıtılan elektronik- elektrik teknisyeni Ahmet Yakut'un basında yer alan açıklamalarına tepki gösterdi.

Deprem Tahmincisi Elektrik Teknisyenine Tepki

Jeoloji Mühendisleri Balıkesir İl Temsilcisi Kemal Yenigün, 'depremleri önceden tahmin eden adam' olarak tanıtılan elektronik- elektrik teknisyeni Ahmet Yakut'un basında yer alan açıklamalarına tepki gösterdi.

Tika'nın Brezilya, Nepal ve Afganistan İftarları

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Brezilya'nın Rio de Jenario şehri, Nepal'in başkenti Kathmandu ve Afganistan'ın başkenti Kabil'de iftar programı düzenlendi.

Cephanelik Patlaması Davası Avukatı Ulutaş: Bilirkişi ...

Afyonkarahisar'da 5 Eylül 2012 tarihinde 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlama davasındaki şehit yakınlarının avukatlarından Altan Ulutaş, bilirkişi raporunu kabul etmediklerini söyledi.

Öğrencilere Simülasyonlu Afet Eğitimi

Osmangazi Belediyesi Sivil Savunma ekipleri, Türk Eğitim Vakfı Gönüllüleri Derneği’nde eğitim alan 35 öğrenciyi, Bursa Afet Eğitim Merkezi’ne götürerek doğal afetler ve yangın konusunda bilgilendirdi.

Öğrencilere Simülasyonlu Afet Eğitimi Verildi

Bursa Osmangazi Belediyesi Sivil Savunma ekipleri, Türk Eğitim Vakfı Gönüllüleri Derneği’nde eğitim alan 35 öğrenciyi, Bursa Afet Eğitim Merkezi’ne götürerek doğal afetler ve yangın konusunda bilgilendirdi.

Balıkesir'de, Sahte Deprem Araştırmacıları Konusunda ...

Jeoloji Mühendisleri Odası Balıkesir İl Temsilcisi Kemal Gökçay Yenigün, Balıkesir'de son günlerde yaşanan depremler sonrası uzmanlık alanı olmamasına rağmen bazı kişilerin yaptıkları yorumlar ile halkı yanlış bilgilendirdiklerini söyledi.

En Güzel Bahçe Ödülü Verilen Yerden Yol Geçiricekler

İzmit'in Gündoğdu Semti'nde 5. Ada konutlarının yan tarafı semt sakinlerince yeşillendirilerek birbirinden güzel fidanlar ve çiçekler dikilmesi sonucu 2004 yılında 'Örnek Konut Yarışması'nda Ada ve bölge kategorisi birincisi odu.

Karadağ 24 Saatte 4 Kez Sallandı

Batı Balkanlar'ın küçük ülkesi Karadağ'da son 24 saat içerisinde 4 kez deprem meydana geldi.

Hastane Belediye Binasına Taşınacak

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, tadilata giren Kaynarca Devlet Hastanesi'nin çalışmalar bitene kadar belediye binasında hizmet vereceğini bildirdi.

Ödüllü Yeşil Alandan Yol Geçirecekler

izmit'in Gündoğdu Semti'nde 5'inci Ada konutlarının yan tarafı semt sakinlerince yeşillendirilerek birbirinden güzel fidan ve çiçekler dikilmesi sonucu 2004 yılında 'Örnek Konut Yarışması'nda Ada ve bölge kategorisi birincisi odu.

Tekirdağ' da "Afet ve Acil Durum Yönetimi Stratejik ...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) arasında 'Afet ve Acil Durum Yönetimi Stratejik Planı Hazırlanması' ve 'Ortak Hizmet Projesi' protokolü, imzalandı.

Tarihi Van Evleri Turizme Kazandırılıyor

Van’da yok olmakla yüz yüze olan tarihi Van evlerinden 4 tane yaptırılarak turizme kazandırılacak.

Türkiye Boeıng İçin 'Büyümeye Açılan Kapı'

Boeing International Başkanı Marc Allen, 'Hem ticari alanda hem de savunma alanındaki uzun soluklu ortaklığımızdan dolayı Türkiye, Boeing için oldukça büyük önem taşıyor' dedi.

Tika Nepal'de İftar Programı Düzenledi

Deprem felaketi sonrası Nepal’de çeşitli yardım faaliyetlerinde bulunan Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından ülke nüfusunun yaklaşık yüzde onunu Müslümanların oluşturduğu Nepal’in başkenti Kathmandu’da iftar sofrası kuruldu.

Düzce'de 3,8 ve 2,1 Büyüklüğünde Deprem

Düzce'de 3,8 ve 2,1 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi.

Varto'da Dipsiz Gölde Temizlik Çalışması

MuşÂ’un Varto Belediyesi Başkanlığı, Devlet Su İşleri Müdürlüğünden (DSİ) aldığı destek ile Dipsiz Göl’de (Gola Bébînî) temizlik çalışmalarına başladı.

Marmaris ve Bodrum'da Hafif Ölçekli Deprem

Muğla'nın Marmaris ve Bodrum ilçelerinde birer dakika arayla hafif ölçekli üç deprem meydana geldi.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri


EN UYGUN KREDİ SEÇENEKLERİSık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.