Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriSandıklı Öğrencilere Afet Eğitimi

Öğrencilere afet eğitimi Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından iki ayrı okulda öğrencilere afet durumunda nasıl davranacaklarına yönelik bilgi verdi.

Öğrencilere Uygulamalı Olarak Deprem Eğitimi Verildi

Yozgat Özel Ergin İlkokulunda 3’ncü sınıf öğrencilerine yönelik deprem anında nasıl hareket edilmesi gerektiği uygulamalı olarak anlatıldı.

Kamu Zararı İddialarına Yalanlama

Harran Üniversitesi, son zamanlarda yerel yayın organlarında yer alan kamuyu zarara uğrattı iddialarını yalanladı.

Turizm Bölgelerindeki İnşaat Faaliyetleri

Turizm sezonu olarak tanımlanan 15 Mayıs-15 Ekim döneminde aktif olarak uygulanmak üzere, yıl genelinde turistik yörelerde yürütülen inşaatlarda ağır nakliyat, hafriyat ve harçlı inşaat faaliyetleri için valilik yetkileri dahilinde inşaat yasağı uygulaması devam edecek.

İlginç Konular Sempozyuma Renk Katacak

Kara Mürsel Alp Kocaeli Tarihi Sempozyumu birbirinden ilginç konuları ile tarihe ışık tutacak

4 Nisan'da Kanlı Ay Tutulması Geliyor!

Ürkütücü ismiyle dikkat çeken tutulma endişe yaratıyor. Tutulma sebebiyle deprem beklentisi konuşulurken, diğer yandan astrologlar farklı gelişmeler bekliyor.

Vali Taşyapan'dan Van Tso'ya Ziyaret

Vali İbrahim Taşyapan, Van Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) şubat ayı olağan meclis toplantısına katıldı.

Kocaeli'nde Deprem Eğitimleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sismoloji İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi'nde, geçen yıl 3 bin 875 kişi eğitim gördü.

Karamürsel Alp Sempozyumu Tarihe Işık Tutacak

Kara Mürsel Alp Kocaeli Tarihi Sempozyumu birbirinden ilginç konuları ile tarihe ışık tutacak.

'Taşınabilir" Çelik Evlerle Alternatif Konut İmkanı

'Taşınabilir' çelik evlerle alternatif konut imkanı- Bir firma tarafından üretilen depreme dayanıklı, taşınabilir özellikteki yapılar, tatilini yazlığında veya bağ evinde geçirmek isteyenler için farklı seçenekler sunuyor- Firmanın mimarı Türker: 'İstediğiniz zaman evi kaldırıp başka yere taşıyabiliyorsunuz. Örneğin bulunduğu yerin arsa fiyatı artmışsa evi daha ucuz bir arsa alarak taşıyabilirsiniz' RAUF MALTAŞ - Bir firma tarafından üretilen depreme dayanıklı çelik yapılar, tatilini yazlığında veya bağ evinde geçirmek isteyenler için alternatif ev imkanı sunuyor.

Başkan Özgökçe'den 'Vergi Haftası' Mesajı

Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, verginin önemli bir vatandaşlık görevi olduğunu ifade ederek, 'En makbul kazanç vergilendiren kazançtır’’ dedi.

Deprem Eğitim Merkezi'nde 3 Bin 875 Kişi Eğitim Aldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi'nde 2014 yılında 3 bin 875 kişiye birebir eğitim verildi

'Taşınabilir" Çelik Evlerle Alternatif Konut İmkanı

Bir firma tarafından üretilen depreme dayanıklı çelik yapılar, tatilini yazlığında veya bağ evinde geçirmek isteyenler için alternatif ev imkanı sunuyor.

Jeoloji Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk ...

Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, son zamanlarda yaşanan depremlerle ilgili olarak, son 1,5 yıla bakıldığında Kayseri’de 10 günde bir deprem meydana geldiğini belirterek, Kayseri’de son 1,5 yılda 50 adet depremin yaşandığını söyledi.

Elektrik Kesintisi Cep Telefonlarını da Susturdu, ...

Uzun süre devam eden elektrik kesintisi, cep telefonu görüşmelerini de etkiledi. Özellikle Turkcell'le internete bağlanmakta zorlanan ve arama yapamayan vatandaşlar isyan etti.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ...

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca (AFAD), olası bir afet durumunda, İstanbul nüfusunun tamamının geçici barınma hizmetlerine ihtiyaç duyacağının öngörülmediği bildirildi.

Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Candan: Bu Bir ...

Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, elektrik kesintisini eleştirerek, 'Elektrik gitti kentlerde hayat felç oldu bu bir afettir.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: -'Sıfır kilometrelik bir İmar Kanunu hazırlayıp inşallah toplumun huzuruna sunacağız. Çünkü İmar Kanunumuz biraz yamalı bohçaya dönmüş ve eksikleri var'-'Türkiye'nin bir kalite sorunu vardır.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce Açıklaması

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İmar Kanunu'nun yamalı bohçaya döndüğünü ve eksikleri bulunduğunu belirterek, bu nedenle sıfır kilometrelik bir İmar Kanunu hazırlayıp toplumun huzuruna sunacaklarını söyledi.

Ortaçağ'dan Kalma Köprünün Ayaklarında "Tarihi Heykeller

- Milattan önceye ait bir yerleşim yeri olan ve 1970 depreminden sonra yeni bir yere taşınan Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, 'Debboy Köprüsü'nün ayağında bulunan ve yaklaşık birer metre boyundaki tarihi iki mermer heykel, ziyaretçilerden ilgi görüyor.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri


EN UYGUN KREDİ SEÇENEKLERİSık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.