Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri  
 Son Dakika Türkiye, Dünya, Güncel, Ekonomi, Siyaset, Politika, Spor, Magazin, Kültür Sanat, Teknoloji, Eğitim Haberleri ve Gelişmeleri
 

Kandilli Rasathanesi Son Deprem Bilgilerini Görmek İçin Tıklayınız | Google Map Haritasında Son Deprem Yerleri

Depremde Nasıl Davranmalıyız | Türkiye'deki Son Depremleri Haritada Gör
Van Deprem Bilgileri ve Van Depremi Hakkındaki Son Haberler |

Son Dakika Deprem Haberleri, Son Depremler ve YerleriDeprem Sonrası Evlerin Duvarlarında Oluşan Çatlaklar

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Deprem sonrası evlerde oluşan çatlaklar, - Ömer Çolak ile röportaj, Tokat'taki depremler- Erbaa ilçesinde dün meydana gelen 4,9 ve 4 büyüklüğündeki depremler nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinin duvarlarında çatlaklar oluştu Tokat'ın Erbaa ilçesinde dün meydana gelen 4,9 ve 4 büyüklüğündeki depremler nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinde küçük çaplı hasar oluştu.

Musababa Mahallesi'ne Yeni Mahalle Konağı

BAŞKAN Edebali: 'YILDIRIM'IN Tarihine Ve Doğasına Yakışır Modern Bir Şehir İnşa Ediyoruz' Dedi.

Kocaeli - 2 Günde 15 Bin Kirişinin Geztiği İntemak ...

2 günde 15 bin kirişinin geztiği İNTEMAK 15 Fuarı büyük ilgi görüyor KOCAELİ Ticaret Odası (KOTO) öncülüğünde İzmit'te düzenlenen ve yarın sona erecek olan Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri, İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı'nda (İNTEMAK 15) birbirinden ilginç yapı ve ürünler sergeleniyor.

Tokat'taki Depremler

Tokat'ın Erbaa ilçesinde dün meydana gelen 4,9 ve 4 büyüklüğündeki depremler nedeniyle bazı ev ve iş yerlerinde küçük çaplı hasar oluştu.

Kağıthane'de Kentsel Dönüşüm Devam Ediyor

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Tokat - Erbaa'da 19 Kez Artçı Sarsıntı Yaşandı

Erbaa'da 19 kez artçı sarsıntı yaşandı TOKAT'ın Erbaa ilçesinde dün akşam meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem sonrası, ilçede dün akşam bu yana kadar 19 kez artçı deprem yaşandı.

Dönüşüm Devam Ediyor

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Hamidiye Mahallesi'nde yıkılan gecekondunun yerine yapılacak depreme dayanıklı bir binanın temel atma törenini de gerçekleştirdi.

Erbaa'da Artçı Sarsıntılar Sürüyor

Tokat'ın Erbaa ilçesinde dün akşam meydana gelen Richter ölçeğine göre 5.1 büyüklüğündeki deprem sonrası 19 artçı sarsıntı kaydedildi.

Akıllı İlaç Uygulamasında Hekimin Önemi

41. Bölge Tokat Eczacılar Odası Başkanı Ahmet Dutoğlu, akıllı ilaç uygulamalarına değinerek “Aslında akılcı ilacın yolu öncelikle hekimin kaleminden geçtiğine inanıyoruz” dedi.

İntemak 15 Fuarı'nı 2 Günde 10 Bin Kişi Gezdi

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) öncülüğünde İzmit'te düzenlenen ve yarın sona erecek Doğu Marmara Makine, Yapı Teknolojileri ve Ürünleri, İnşaat Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri İhtisas Fuarı'nda (İNTEMAK 15) birbirinden ilginç yapı ve ürünler sergileniyor.

5.1'lik Deprem Anında Yaşanan Korku Dolu Anlar

Tokat’ın Erbaa ilçesinde 5.1’lik depremin ardından son 18 saat içerisinde 19 kez artçı sarsıntı meydana gelirken, deprem anına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Beü Deprem Riski Hızlı Haritalama Yazılımı Çalıştayına ...

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile arasında imzalanan protokol gereği Ankara’da düzenlenen “Deprem Riski Hızlı Haritalama Yazılımı ve Yer Bilimsel Etüt Bilgi Sistemi Çalıştayına katıldı.

Çanakkale'deki Apollon Tapınağı Kazılarında Yeni Bulgular

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinin Gülpınar köyündeki 2 bin 300 yılık Apollon Smintheus Tapınağında ulaşılan yeni bulgular, yapının çeşitli dönemlerde konut, yağhane ve bahçe olarak farklı amaçlarla kullanıldığını ortaya koydu.

1 Kasım Seçimlerine Doğru

1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarını yürüten AK Parti Van Milletvekili Adayı Ebubekir Kaçmaz, halk tarafından partilerine büyük bir teveccühün gösterildiğine dikkat çekerek, 'Bu seçimlerde bir sürprizin olacağını düşünüyorum“ dedi.

5.1'lik Deprem Anı Güvenlik Kameralarına Yansıdı

Tokat’ın Erbaa ilçesinde meydana gelen 5.1’lik deprem anında vatandaşların panik anı, koşarken yere düşmelerinin yanı sıra bir kedinin depremi hissederek kaçması güvenlik kameralarına yansıdı.

Aslan'dan Depremin Merkez Üssü Olan Köye "Geçmiş Olsun" ...

AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Zeyid Aslan, 5.1’lik depremin merkez üssü olan Yoldere köyünü ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Erbaa'da Meydana Gelen 2 Deprem Güvenlik Kameralarına ...

Tokat'ın Erbaa ilçesinde 4,9 ve 4 büyüklüğündeki iki deprem anı ve sonra yaşananlar güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Depremde Balkondan Atlayan Şahıs Yaralandı

Tokat’ın Erbaa ilçesinde meydana gelen depremde balkondan atlayan şahıs yaralandı.

Deprem Sırasında Balkondan Atlayarak Yaralandı

Erbaa'da akşam saatlerinde meydana gelen 5.1 şiddetindeki deprem sırasında, paniğe kapılarak birinci kattaki balkondan sarkarak aşağıya düşen 55 yaşındaki Mithat Yücel yaralandı.

Samsun - Tokat'taki Deprem Samsun'da Panik Yarattı

Tokat'taki deprem Samsun'da panik yarattı TOKAT'ın Erbaa İlçesi'nde bugün meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem, Samsun'da da hissedildi.
İş Arama İlanları
17 Aralık Operasyonu Haberleri
Sık Kullananlara Ekle

 

Bookmark and Share

SonDakikaHaberler.com, son haberler, haber, son haber, en son haber, haberler, en son haberler, borsa, ekonomi, döviz, siyaset, ekonomi, gazete, ankara, istanbul, antalya, konya, þehirlerimiz, illerimiz, spor haberleri, son dakika spor haberleri, son dakika ekonomi haberleri, döviz kurları hava durumu


 
 

 
 Ana Sayfa  |  Spor Haberleri  |  Ekonomi Haberleri  |  Medya Siteleri  
Copyright 2006, SonDakikaHaberler.com - Tüm Hakları Saklıdır.